|
Nieuwsbrief DVB Outdoor Gelderland 2010 |
|
Jullie zullen het vast al wel gehoord hebben maar wij willen jullie ook nog graag het heugelijke nieuws brengen van het afgelopen weekend tijdens Outdoor Gelderland. Marlies heeft daar met BMC Ojay DVB en BMC Phoebe DVB een fantastische prestatie weten neer te zetten.
Ze behaalde met haar toppaarden maar liefst 5 maal een score van boven de 70%, waarvan er drie persoonlijke records waren! Deze super prestaties leidden tot een prachtige tweede plaats in de finale van de Grand Prix Kür op muziek welke in de sfeervolle entourage op de zaterdagavond verreden werd. Marlies won dus zilver met BMC Ojay DVB en mag zich daarom reservekampioen van Nederland noemen!
Niet alleen bij de senioren was het een heel succesvol Nederlands Kampioenschap voor DVB maar ook bij de Young Riders werd er enorm goed gescoord. Het goud én zilver was voor DVB leerlingen! Angela Krooswijk was het gehele kampioenschap onverslaanbaar met BMC Revino. Zij won de gouden medaille! Danielle van Mierlo heeft met BMC Ucento eveneens een zeer sterk kampioenschap gereden. Door vooral in de finale te pieken won Danielle de zilveren medaille.
Wij kunnen daarom terugkijken op een fantastisch en succesvol kampioenschap. We hopen dat er zo nog vele mogen volgen met jullie geweldige steun!
Vriendelijke groeten, Coby, Marlies, Marrigje en het team van Dressuurstal Van Baalen
|