Paarden plaatje
spacer

Spotlight

10 JARIG BESTAAN... DE ALLEREERSTE ACTIE!

Plaats de komende 2 weken jouw eigen foto van een Kentucky Horsewear product op onze Facebook pagina http://www.facebook.com/pages/JRS/150528081684796, verzamel de meeste "likes" en win een exclusief Kentucky Horsewear schabrack! De actie loopt t/m 12 februari 24.00u. De uitslag zal maandag 13 februari bekend gemaakt worden!

Geen inspiratie? Hierbij een foto om je te helpen:

Foto door Arie de Vroet www.evenementenfoto.com

alice_hattem.jpg

 
2012!
NAMENS HET HELE JRS TEAM DE ALLERBESTE WENSEN VOOR 2012!

Dat het een heel mooi, gezond, liefdevol en sportief jaar mag worden!

JRS bestaat in 2012 alweer 10 jaar! Dit laten wij natuurlijk niet ongemerkt voorbij gaan. Houd onze JRS Facebookpagina goed in de gaten voor leuke acties en word nu lid!
nieuwjaar.jpg
 
KERSTGROET

NAMENS HET HELE TEAM VAN JRS HELE FIJNE FEESTDAGEN EN EEN GEZOND, GELUKKIG EN SPORTIEF 2012 GEWENST!

kerstkaart.jpg

 
MARLIES VAN BAALEN VERTELT OVER DE KENTUCKY HORSEWEAR DRESSAGE BOOTS!
 
KERSTTIP: GERSEMI MAXINE
Dé musthave voor deze winter! Gersemi Maxine is een heerlijk warme, waterafstotende longcoat met een extra hoge kraag en windvangers in de mouwen. Gersemi Maxine is getailleerd door middel van een elastiek aan de achterzijde, afgewerkt met stoere leren accenten en uiteraard voorzien van een tweeweg-rits voor een optimale bewegingsvrijheid.  
 
 
Misschien een leuke tip voor de Kerst? 
 
 
Kleuren: Bark, Ink, Black en Antracite Maten: XS t/m XXL 
Verkoopadviesprijs: € 189,95

algemeen.jpg 

 

 
Grace
grace1.jpg GRACE

Meiden opgelet!! Altijd al een vlotte, bomber in een frisse kleur met een chique uitstraling willen hebben? Dan biedt Kentucky je die mogelijkheid met Grace! Dit is een bomber winterjas in appelgroen met chocolade bruine strepen, het chique nieuwe Kentucky logo komt terug op de capuchon welke tevens fleece gevoerd en afritsbaar is. Grace is tevens leverbaar in bruin met rose. Grace is aantrekkelijk geprijsd!!
Kleuren:
59 choco
77 appelgroen
Maten:
XS t/m XXL

Meer foto's:

grace2.jpggrace3.jpg

 
< Vorige   Volgende >